piątek, 16 maja 2014

Gdzie i jak oglądać galę KSW 27 online na żywo?


Przed nami wieczór pełen emocji, gala na którą tak długo czekaliśmy. Poniżej przedstawiamy wam opis gdzie można obejrzeć KSW 27 na żywo, zarówno w tv jak i przez internet. Jak wiadomo gala będzie transmitowana w systemie PPV. Jeśli posiadasz telewizję cyfrową np. Cyfrowy Polsat to wystarczy że wyślesz sms pod odpowiedni numer w tym przypadku numer 7043, w którym to musisz podać numer karty dekodera oraz hasło. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie Cyfrowego Polsatu. Oczywiście to jedna z możliwości, jeśli posiadasz dostęp do internetu to galę możesz obejrzeć online na kilka sposobów:

  • w serwisie Ipla. Transmisja będzie nadawana w jakości HD. Aby wykupić dostęp w Ipla, należy przejść na stronę internetową ipla.tv i tam znaleźć informacje dotyczące gali. Następnie należy zakupić kod, który wprowadzimy w aplikacji Ipla. W ten sposób transmisja zostanie odblokowana.
  • galę KSW 27 można również obejrzeć na stronie internetowej kswtv.com. Po wykupieniu dostępu możemy obejrzeć transmisję z gali. Dodatkowym atutem ksw.tv jest możliwość oglądania obrazu z dodatkowych kamer, np. z szatni zawodników oraz wybór języka angielskiego bądź też polskiego.Już teraz zdecyduj czy chcesz oglądać KSW 27 w tv czy też wolisz przez internet. Do gali zostało kilkanaście godzin, warto więc się pospieszyć i już teraz wykupić dostęp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz